Direct Way from Idea to Content.

Tullamore D.E.W. na Grilu

Tullamore DEW

Digital
2022

Vratné lahve se vrací

Mattoni 1873 a.s.

TVC
2022

O nás

Zaměřujeme se především na produkci audiovizuálního obsahu a grafiky v reklamním odvětví. Naším cílem je tvořit takový obsah, který bude vyčnívat nápadem i vizuálem.

“Vytváříme nové efektivnější způsoby spolupráce na bázi produkce-klient. Věříme, že u méně komplexních kampaní je nejlepší cestou přímá spolupráce klienta s naším studiem, kde dodáváme jak obsah, tak kreativu a strategii v jednom balení.”

Na širokém poli reklamní tvorby hledáme způsoby, jak vytyčit tu správnou cestu k originálnímu a úspěšnému obsahu. Díváme se na reklamní svět s čistou myslí a jasnou vizí. Za výstupy z našeho studia je vždy myšlenka nebo koncept, které dílo zastřešují. Našim klientům tak dodáváme nejen obsah, ale také směr, kam se bude dílo dále vyvíjet.

Výzvy, které skýtá naše společná cesta s klientem, přijímáme jako partner, nikoli jako dodavatel.

Náš tým

Ondřej Gottwald
CEO
Alena Gottwald
TBD
Mikuláš Čupka
TBD
Richard Tomečko
TBD
Daniel Janota
CTO
Tomáš Lomič
Director / CD
Soňa Jakl
TBD
Lucia Kováčik
TBD
Enrico Alince
TBD
Jan Neděla
DP / Art Director
Mili Mikulíková
TBD
David Danel
TBD

Ondřej Gottwald

CEO
Na reklamě mě už 25 let baví, že den začne třeba kočičími pamlsky, v poledne vymýšlíme strategii na minerálku a večer skončíme whiskey a zubní pastou s tatarkou. A také, když klientovi pomůžeme v rychlé orientaci v terénu trhu a najdeme opravdové transformační řešení.